Břeclav

Předchozí Zpět Následující

U křížení s Veřejnou cestou zbudovaly Lesy České republiky stručný infopanel o historii úzkokolejky. Otazník vzbuzuje tato fotografie, na které zjevně úzkokolejka kříží normálněrozchodnou vlečku v areálu břeclavské pily. Zdá se proto, že síť železničky byla rozsáhlejší, než o čem svědčí historické snímky a mapy. Břeclav, CZE 12. 3. 2023

U křížení s Veřejnou cestou zbudovaly Lesy České republiky stručný infopanel o historii úzkokolejky. Otazník vzbuzuje tato fotografie, na které zjevně úzkokolejka kříží normálněrozchodnou vlečku v areálu břeclavské pily. Zdá se proto, že síť železničky byla rozsáhlejší, než o čem svědčí historické snímky a mapy.U křížení s Veřejnou cestou zbudovaly Lesy České republiky stručný infopanel o historii úzkokolejky. Otazník vzbuzuje tato fotografie, na které zjevně úzkokolejka kříží normálněrozchodnou vlečku v areálu břeclavské pily. Zdá se proto, že síť železničky byla rozsáhlejší, než o čem svědčí historické snímky a mapy.U křížení s Veřejnou cestou zbudovaly Lesy České republiky stručný infopanel o historii úzkokolejky. Otazník vzbuzuje tato fotografie, na které zjevně úzkokolejka kříží normálněrozchodnou vlečku v areálu břeclavské pily. Zdá se proto, že síť železničky byla rozsáhlejší, než o čem svědčí historické snímky a mapy.U křížení s Veřejnou cestou zbudovaly Lesy České republiky stručný infopanel o historii úzkokolejky. Otazník vzbuzuje tato fotografie, na které zjevně úzkokolejka kříží normálněrozchodnou vlečku v areálu břeclavské pily. Zdá se proto, že síť železničky byla rozsáhlejší, než o čem svědčí historické snímky a mapy.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2023-06-01]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Lesni_drazka_pod_breclavi/lesni_drazka_pod_breclavi_12.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze