Břeclav

Předchozí Zpět Následující

Hlavní větev úzkokolejky se od Veřejné cesty ostře lomila v úhlu 130° směrem k zámku Lány. Násep je rozšířen avšak dobře patrný. Břeclav, CZE 12. 3. 2023

Hlavní větev úzkokolejky se od Veřejné cesty ostře lomila v úhlu 130° směrem k zámku Lány. Násep je rozšířen avšak dobře patrný.Hlavní větev úzkokolejky se od Veřejné cesty ostře lomila v úhlu 130° směrem k zámku Lány. Násep je rozšířen avšak dobře patrný.Hlavní větev úzkokolejky se od Veřejné cesty ostře lomila v úhlu 130° směrem k zámku Lány. Násep je rozšířen avšak dobře patrný.Hlavní větev úzkokolejky se od Veřejné cesty ostře lomila v úhlu 130° směrem k zámku Lány. Násep je rozšířen avšak dobře patrný.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2023-06-01]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Lesni_drazka_pod_breclavi/lesni_drazka_pod_breclavi_15.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze