Břeclav

Předchozí Zpět Následující

Prostor nákladiště Doubravka při pohledu od severu. Zde se úzkokolejka rozdělovala na dvě koleje, které objížděly nákladiště ze dvou stran (zřejmě tu bylo i více kolejí manipulačních). Břeclav, CZE 12. 3. 2023

Prostor nákladiště Doubravka při pohledu od severu. Zde se úzkokolejka rozdělovala na dvě koleje, které objížděly nákladiště ze dvou stran (zřejmě tu bylo i více kolejí manipulačních).Prostor nákladiště Doubravka při pohledu od severu. Zde se úzkokolejka rozdělovala na dvě koleje, které objížděly nákladiště ze dvou stran (zřejmě tu bylo i více kolejí manipulačních).Prostor nákladiště Doubravka při pohledu od severu. Zde se úzkokolejka rozdělovala na dvě koleje, které objížděly nákladiště ze dvou stran (zřejmě tu bylo i více kolejí manipulačních).Prostor nákladiště Doubravka při pohledu od severu. Zde se úzkokolejka rozdělovala na dvě koleje, které objížděly nákladiště ze dvou stran (zřejmě tu bylo i více kolejí manipulačních).
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2023-06-01]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Lesni_drazka_pod_breclavi/lesni_drazka_pod_breclavi_17.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze