Břeclav

Předchozí Zpět Následující

Lužní les je plný vody. A to přesto, že hladina po regulaci Moravy poklesla o více než metr oproti dobám, kdy tu vozily dřevo romantické vláčky. Z mostu přes mrtvé rameno zbyla jediná rozviklaná traverza. Břeclav, CZE 12. 3. 2023

Lužní les je plný vody. A to přesto, že hladina po regulaci Moravy poklesla o více než metr oproti dobám, kdy tu vozily dřevo romantické vláčky. Z mostu přes mrtvé rameno zbyla jediná rozviklaná traverza.Lužní les je plný vody. A to přesto, že hladina po regulaci Moravy poklesla o více než metr oproti dobám, kdy tu vozily dřevo romantické vláčky. Z mostu přes mrtvé rameno zbyla jediná rozviklaná traverza.Lužní les je plný vody. A to přesto, že hladina po regulaci Moravy poklesla o více než metr oproti dobám, kdy tu vozily dřevo romantické vláčky. Z mostu přes mrtvé rameno zbyla jediná rozviklaná traverza.Lužní les je plný vody. A to přesto, že hladina po regulaci Moravy poklesla o více než metr oproti dobám, kdy tu vozily dřevo romantické vláčky. Z mostu přes mrtvé rameno zbyla jediná rozviklaná traverza.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2023-06-01]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Lesni_drazka_pod_breclavi/lesni_drazka_pod_breclavi_20.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze