Břeclav

Předchozí Zpět Následující

Zřejmě největší zachovalá památka na dřevařskou železnici: 55 m dlouhý ocelový most přes Kyjovku. Zkorodované nosníky se ale prohnuly natolik, že dnes leží svým středem na bahnitém dně řeky. Břeclav, CZE 12. 3. 2023

Zřejmě největší zachovalá památka na dřevařskou železnici: 55 m dlouhý ocelový most přes Kyjovku. Zkorodované nosníky se ale prohnuly natolik, že dnes leží svým středem na bahnitém dně řeky.Zřejmě největší zachovalá památka na dřevařskou železnici: 55 m dlouhý ocelový most přes Kyjovku. Zkorodované nosníky se ale prohnuly natolik, že dnes leží svým středem na bahnitém dně řeky.Zřejmě největší zachovalá památka na dřevařskou železnici: 55 m dlouhý ocelový most přes Kyjovku. Zkorodované nosníky se ale prohnuly natolik, že dnes leží svým středem na bahnitém dně řeky.Zřejmě největší zachovalá památka na dřevařskou železnici: 55 m dlouhý ocelový most přes Kyjovku. Zkorodované nosníky se ale prohnuly natolik, že dnes leží svým středem na bahnitém dně řeky.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2023-06-01]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Lesni_drazka_pod_breclavi/lesni_drazka_pod_breclavi_22.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze