Břeclav

Předchozí Zpět Následující

Uprostřed mostku přes kanál se nachází dodatečná dřevěná podpěra svědčící o tom, že pevnost konstrukce se s časem stávala nedostatečnou. Břeclav, CZE 12. 3. 2023

Uprostřed mostku přes kanál se nachází dodatečná dřevěná podpěra svědčící o tom, že pevnost konstrukce se s časem stávala nedostatečnou.Uprostřed mostku přes kanál se nachází dodatečná dřevěná podpěra svědčící o tom, že pevnost konstrukce se s časem stávala nedostatečnou.Uprostřed mostku přes kanál se nachází dodatečná dřevěná podpěra svědčící o tom, že pevnost konstrukce se s časem stávala nedostatečnou.Uprostřed mostku přes kanál se nachází dodatečná dřevěná podpěra svědčící o tom, že pevnost konstrukce se s časem stávala nedostatečnou.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2023-06-01]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Lesni_drazka_pod_breclavi/lesni_drazka_pod_breclavi_24.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze