Břeclav

Předchozí Zpět Následující

Letecký pohled na most přes Kyjovku. Most dnes leží mimo lesní cesty i cyklostezky a v létě není pod korunami stromů z nebe takřka vidět. Zdá se, že je tak chráněn přílišnému zájmu a může být ještě roky mlčenlivým svědkem kdysi úchvatného technického díla. Břeclav, CZE 12. 3. 2023

Letecký pohled na most přes Kyjovku. Most dnes leží mimo lesní cesty i cyklostezky a v létě není pod korunami stromů z nebe takřka vidět. Zdá se, že je tak chráněn přílišnému zájmu a může být ještě roky mlčenlivým svědkem kdysi úchvatného technického díla.Letecký pohled na most přes Kyjovku. Most dnes leží mimo lesní cesty i cyklostezky a v létě není pod korunami stromů z nebe takřka vidět. Zdá se, že je tak chráněn přílišnému zájmu a může být ještě roky mlčenlivým svědkem kdysi úchvatného technického díla.Letecký pohled na most přes Kyjovku. Most dnes leží mimo lesní cesty i cyklostezky a v létě není pod korunami stromů z nebe takřka vidět. Zdá se, že je tak chráněn přílišnému zájmu a může být ještě roky mlčenlivým svědkem kdysi úchvatného technického díla.Letecký pohled na most přes Kyjovku. Most dnes leží mimo lesní cesty i cyklostezky a v létě není pod korunami stromů z nebe takřka vidět. Zdá se, že je tak chráněn přílišnému zájmu a může být ještě roky mlčenlivým svědkem kdysi úchvatného technického díla.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2023-06-01]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Lesni_drazka_pod_breclavi/lesni_drazka_pod_breclavi_25.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze