Lanžhot

Předchozí Zpět Následující

Příjezd k nákladišti Ruské domy. Těžko říct zda malá chaloupka sloužila železničnímu provozu, vlaky ale okolo ní zatáčely zcela nepochybně. Lanžhot, CZE 12. 3. 2023

Příjezd k nákladišti Ruské domy. Těžko říct zda malá chaloupka sloužila železničnímu provozu, vlaky ale okolo ní zatáčely zcela nepochybně.Příjezd k nákladišti Ruské domy. Těžko říct zda malá chaloupka sloužila železničnímu provozu, vlaky ale okolo ní zatáčely zcela nepochybně.Příjezd k nákladišti Ruské domy. Těžko říct zda malá chaloupka sloužila železničnímu provozu, vlaky ale okolo ní zatáčely zcela nepochybně.Příjezd k nákladišti Ruské domy. Těžko říct zda malá chaloupka sloužila železničnímu provozu, vlaky ale okolo ní zatáčely zcela nepochybně.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2023-06-01]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Lesni_drazka_pod_breclavi/lesni_drazka_pod_breclavi_30.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze