Lanžhot

Předchozí Zpět Následující

V severní části Jiklínské cesty se drážka dostávala do ohromných neosídlených území. Na člověka tu i ve slunečném dni padá tíseň z nekonečné plochy lesů. Lanžhot, CZE 12. 3. 2023

V severní části Jiklínské cesty se drážka dostávala do ohromných neosídlených území. Na člověka tu i ve slunečném dni padá tíseň z nekonečné plochy lesů.V severní části Jiklínské cesty se drážka dostávala do ohromných neosídlených území. Na člověka tu i ve slunečném dni padá tíseň z nekonečné plochy lesů.V severní části Jiklínské cesty se drážka dostávala do ohromných neosídlených území. Na člověka tu i ve slunečném dni padá tíseň z nekonečné plochy lesů.V severní části Jiklínské cesty se drážka dostávala do ohromných neosídlených území. Na člověka tu i ve slunečném dni padá tíseň z nekonečné plochy lesů.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2023-06-01]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Lesni_drazka_pod_breclavi/lesni_drazka_pod_breclavi_32.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze