Lanžhot

Předchozí Zpět Následující

Vytěžená Dědova pískovna vznikla určitě až po roce 1962. Předtím se u Dědovy louky nacházelo malé nákladiště s několika kolejemi. Lanžhot, CZE 12. 3. 2023

Vytěžená Dědova pískovna vznikla určitě až po roce 1962. Předtím se u Dědovy louky nacházelo malé nákladiště s několika kolejemi.Vytěžená Dědova pískovna vznikla určitě až po roce 1962. Předtím se u Dědovy louky nacházelo malé nákladiště s několika kolejemi.Vytěžená Dědova pískovna vznikla určitě až po roce 1962. Předtím se u Dědovy louky nacházelo malé nákladiště s několika kolejemi.Vytěžená Dědova pískovna vznikla určitě až po roce 1962. Předtím se u Dědovy louky nacházelo malé nákladiště s několika kolejemi.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2023-06-01]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Lesni_drazka_pod_breclavi/lesni_drazka_pod_breclavi_33.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze