Lanžhot

Předchozí Zpět Následující

Nákladiště Cáhnov/Dědova louka. Sem dosahovala nejjižnější, naprosto spolehlivě doložená kolej. Pokračování drážky je poněkud otazné. Lanžhot, CZE 12. 3. 2023

Nákladiště Cáhnov/Dědova louka. Sem dosahovala nejjižnější, naprosto spolehlivě doložená kolej. Pokračování drážky je poněkud otazné.Nákladiště Cáhnov/Dědova louka. Sem dosahovala nejjižnější, naprosto spolehlivě doložená kolej. Pokračování drážky je poněkud otazné.Nákladiště Cáhnov/Dědova louka. Sem dosahovala nejjižnější, naprosto spolehlivě doložená kolej. Pokračování drážky je poněkud otazné.Nákladiště Cáhnov/Dědova louka. Sem dosahovala nejjižnější, naprosto spolehlivě doložená kolej. Pokračování drážky je poněkud otazné.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2023-06-01]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Lesni_drazka_pod_breclavi/lesni_drazka_pod_breclavi_34.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze