Lanžhot

Předchozí Zpět Následující

Navazující cesty směrem k soutoku ovšem popraskáním asfaltu a sesedáním oboustranně dosypávaných náspů naznačují, že těleso bylo původně užší - přesně podle potřeb 700 mm drážky. Lanžhot, CZE 12. 3. 2023

Navazující cesty směrem k soutoku ovšem popraskáním asfaltu a sesedáním oboustranně dosypávaných náspů naznačují, že těleso bylo původně užší - přesně podle potřeb 700 mm drážky.Navazující cesty směrem k soutoku ovšem popraskáním asfaltu a sesedáním oboustranně dosypávaných náspů naznačují, že těleso bylo původně užší - přesně podle potřeb 700 mm drážky.Navazující cesty směrem k soutoku ovšem popraskáním asfaltu a sesedáním oboustranně dosypávaných náspů naznačují, že těleso bylo původně užší - přesně podle potřeb 700 mm drážky.Navazující cesty směrem k soutoku ovšem popraskáním asfaltu a sesedáním oboustranně dosypávaných náspů naznačují, že těleso bylo původně užší - přesně podle potřeb 700 mm drážky.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2023-06-01]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Lesni_drazka_pod_breclavi/lesni_drazka_pod_breclavi_35.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze