Břeclav

Předchozí Zpět Následující

Vjezdové dveře do haly firmy Molitan. Zhruba tímto prostorem procházela šikmo úzkokolejka a vcházela do pozdějšího areálu Gumotexu. Provozů různých společností se tu nacházelo už na počátku 20. století několik a průmyslový areál postupně houstnul, drážka tak procházela úzkým koridorem mezi ploty a rozvětvovala se až na samotné pile. Břeclav, CZE 12. 3. 2023

Vjezdové dveře do haly firmy Molitan. Zhruba tímto prostorem procházela šikmo úzkokolejka a vcházela do pozdějšího areálu Gumotexu. Provozů různých společností se tu nacházelo už na počátku 20. století několik a průmyslový areál postupně houstnul, drážka tak procházela úzkým koridorem mezi ploty a rozvětvovala se až na samotné pile.Vjezdové dveře do haly firmy Molitan. Zhruba tímto prostorem procházela šikmo úzkokolejka a vcházela do pozdějšího areálu Gumotexu. Provozů různých společností se tu nacházelo už na počátku 20. století několik a průmyslový areál postupně houstnul, drážka tak procházela úzkým koridorem mezi ploty a rozvětvovala se až na samotné pile.Vjezdové dveře do haly firmy Molitan. Zhruba tímto prostorem procházela šikmo úzkokolejka a vcházela do pozdějšího areálu Gumotexu. Provozů různých společností se tu nacházelo už na počátku 20. století několik a průmyslový areál postupně houstnul, drážka tak procházela úzkým koridorem mezi ploty a rozvětvovala se až na samotné pile.Vjezdové dveře do haly firmy Molitan. Zhruba tímto prostorem procházela šikmo úzkokolejka a vcházela do pozdějšího areálu Gumotexu. Provozů různých společností se tu nacházelo už na počátku 20. století několik a průmyslový areál postupně houstnul, drážka tak procházela úzkým koridorem mezi ploty a rozvětvovala se až na samotné pile.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2023-06-01]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Lesni_drazka_pod_breclavi/lesni_drazka_pod_breclavi_6.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze