Břeclav

Předchozí Zpět Následující

V tomto prostoru podcházela úzkokolejka trať do Bratislavy. Nebo spíš trať do Bratislavy nadcházela úzkokolejku, která tu byla postavena o 21 let dříve (přeložkou do Bratislavy se rozhodla vláda ČSR změnit nevyhovující zaústění železnice z Bratislavy směrem na Vídeň místo na Prahu). Břeclav, CZE 12. 3. 2023

V tomto prostoru podcházela úzkokolejka trať do Bratislavy. Nebo spíš trať do Bratislavy nadcházela úzkokolejku, která tu byla postavena o 21 let dříve (přeložkou do Bratislavy se rozhodla vláda ČSR změnit nevyhovující zaústění železnice z Bratislavy směrem na Vídeň místo na Prahu).V tomto prostoru podcházela úzkokolejka trať do Bratislavy. Nebo spíš trať do Bratislavy nadcházela úzkokolejku, která tu byla postavena o 21 let dříve (přeložkou do Bratislavy se rozhodla vláda ČSR změnit nevyhovující zaústění železnice z Bratislavy směrem na Vídeň místo na Prahu).V tomto prostoru podcházela úzkokolejka trať do Bratislavy. Nebo spíš trať do Bratislavy nadcházela úzkokolejku, která tu byla postavena o 21 let dříve (přeložkou do Bratislavy se rozhodla vláda ČSR změnit nevyhovující zaústění železnice z Bratislavy směrem na Vídeň místo na Prahu).V tomto prostoru podcházela úzkokolejka trať do Bratislavy. Nebo spíš trať do Bratislavy nadcházela úzkokolejku, která tu byla postavena o 21 let dříve (přeložkou do Bratislavy se rozhodla vláda ČSR změnit nevyhovující zaústění železnice z Bratislavy směrem na Vídeň místo na Prahu).
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2023-06-01]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Lesni_drazka_pod_breclavi/lesni_drazka_pod_breclavi_7.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze