Břeclav

Předchozí Zpět Následující

Na tomto (nepřístupném) místě se nacházelo hlavní nádraží úzkokolejky. Budova Bratislavská 37 je orientována přesně ve směru někdejšího kolejiště, je možné, že jde o pozůstatek provozní budovy. Břeclav, CZE 12. 3. 2023

Na tomto (nepřístupném) místě se nacházelo hlavní nádraží úzkokolejky. Budova Bratislavská 37 je orientována přesně ve směru někdejšího kolejiště, je možné, že jde o pozůstatek provozní budovy.Na tomto (nepřístupném) místě se nacházelo hlavní nádraží úzkokolejky. Budova Bratislavská 37 je orientována přesně ve směru někdejšího kolejiště, je možné, že jde o pozůstatek provozní budovy.Na tomto (nepřístupném) místě se nacházelo hlavní nádraží úzkokolejky. Budova Bratislavská 37 je orientována přesně ve směru někdejšího kolejiště, je možné, že jde o pozůstatek provozní budovy.Na tomto (nepřístupném) místě se nacházelo hlavní nádraží úzkokolejky. Budova Bratislavská 37 je orientována přesně ve směru někdejšího kolejiště, je možné, že jde o pozůstatek provozní budovy.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2023-06-01]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Lesni_drazka_pod_breclavi/lesni_drazka_pod_breclavi_9.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze