Lanžhot

Zpět Následující

Nejkompletnější verze mapy lesní úzkokolejky ve výběžku nad soutokem Dyje a Moravy zahrnuje s jistotou doloženou trasu drážky (plná oranžová čára) a nedoložené a někdy dokonce vyloženě nepravděpodobné odbočné větve z různých zdrojů (viz seznam zdrojů na konci článku) (tenší tečkované čáry). Komentář k lokalitám s popisky se nachází níže v textu. Lanžhot, CZE 12. 3. 2023

Nejkompletnější verze mapy lesní úzkokolejky ve výběžku nad soutokem Dyje a Moravy zahrnuje s jistotou doloženou trasu drážky (plná oranžová čára) a nedoložené a někdy dokonce vyloženě nepravděpodobné odbočné větve z různých zdrojů (viz seznam zdrojů na konci článku) (tenší tečkované čáry). Komentář k lokalitám s popisky se nachází níže v textu.Nejkompletnější verze mapy lesní úzkokolejky ve výběžku nad soutokem Dyje a Moravy zahrnuje s jistotou doloženou trasu drážky (plná oranžová čára) a nedoložené a někdy dokonce vyloženě nepravděpodobné odbočné větve z různých zdrojů (viz seznam zdrojů na konci článku) (tenší tečkované čáry). Komentář k lokalitám s popisky se nachází níže v textu.Nejkompletnější verze mapy lesní úzkokolejky ve výběžku nad soutokem Dyje a Moravy zahrnuje s jistotou doloženou trasu drážky (plná oranžová čára) a nedoložené a někdy dokonce vyloženě nepravděpodobné odbočné větve z různých zdrojů (viz seznam zdrojů na konci článku) (tenší tečkované čáry). Komentář k lokalitám s popisky se nachází níže v textu.
   
Koupit obrázek

Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2023-06-01]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Lesni_drazka_pod_breclavi/lesni_drazka_pod_breclavi_mapka.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze