Душанбе

Předchozí Zpět Následující

Jednoduchá budova administrace a současně budka promítače dnes slouží hlavně mládeži z nedaleké školy. Chodí se sem kouřit i randit.Душанбе, TJK 10. 11. 2017

Jednoduchá budova administrace a současně budka promítače dnes slouží hlavně mládeži z nedaleké školy. Chodí se sem kouřit i randit.Jednoduchá budova administrace a současně budka promítače dnes slouží hlavně mládeži z nedaleké školy. Chodí se sem kouřit i randit.Jednoduchá budova administrace a současně budka promítače dnes slouží hlavně mládeži z nedaleké školy. Chodí se sem kouřit i randit.Jednoduchá budova administrace a současně budka promítače dnes slouží hlavně mládeži z nedaleké školy. Chodí se sem kouřit i randit.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková, D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2024-07-24]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Letni_kino_v_dusanbe/letni_kino_v_dusanbe_8.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze