Olomouc

Zpět Následující

Celkem se v prostoru pod dnešními Smetanovými sady nachází několik kilometrů naslouchacích a minových chodeb, které paprskovitě vybíhají až pod hlavní parkovou alej na místě někdejšího hradebného předpolí. Olomouc, CZE 3. 2. 2019

Celkem se v prostoru pod dnešními Smetanovými sady nachází několik kilometrů naslouchacích a minových chodeb, které paprskovitě vybíhají až pod hlavní parkovou alej na místě někdejšího hradebného předpolí.Celkem se v prostoru pod dnešními Smetanovými sady nachází několik kilometrů naslouchacích a minových chodeb, které paprskovitě vybíhají až pod hlavní parkovou alej na místě někdejšího hradebného předpolí.Celkem se v prostoru pod dnešními Smetanovými sady nachází několik kilometrů naslouchacích a minových chodeb, které paprskovitě vybíhají až pod hlavní parkovou alej na místě někdejšího hradebného předpolí.
   
Koupit obrázek

Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková, D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2024-07-24]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Minerske_chodby_pod_smetanovymi_sady/minerske_chodby_pod_smetanovymi_sady_1.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze