Olomouc

Předchozí Zpět Následující

Slepá chodbička zakončená střílnou vedla směrem k městským hradbám, tedy do zázemí. jaký smysl zde měla střílna, nám zůstává nejasné. Olomouc, CZE 3. 2. 2019

Slepá chodbička zakončená střílnou vedla směrem k městským hradbám, tedy do zázemí. jaký smysl zde měla střílna, nám zůstává nejasné.Slepá chodbička zakončená střílnou vedla směrem k městským hradbám, tedy do zázemí. jaký smysl zde měla střílna, nám zůstává nejasné.Slepá chodbička zakončená střílnou vedla směrem k městským hradbám, tedy do zázemí. jaký smysl zde měla střílna, nám zůstává nejasné.Slepá chodbička zakončená střílnou vedla směrem k městským hradbám, tedy do zázemí. jaký smysl zde měla střílna, nám zůstává nejasné.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková, D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2024-07-24]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Minerske_chodby_pod_smetanovymi_sady/minerske_chodby_pod_smetanovymi_sady_10.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze