Olomouc

Předchozí Zpět Následující

Nápisy na zdech chodeb jsou dnes již cenným historickým svědectvím o dějinách 20. století v Olomouci. Nejvíc jich pochází z období obou světových válek, při letmém průzkumu však nacházíme i starší nápisy. Olomouc, CZE 3. 2. 2019

Nápisy na zdech chodeb jsou dnes již cenným historickým svědectvím o dějinách 20. století v Olomouci. Nejvíc jich pochází z období obou světových válek, při letmém průzkumu však nacházíme i starší nápisy.Nápisy na zdech chodeb jsou dnes již cenným historickým svědectvím o dějinách 20. století v Olomouci. Nejvíc jich pochází z období obou světových válek, při letmém průzkumu však nacházíme i starší nápisy.Nápisy na zdech chodeb jsou dnes již cenným historickým svědectvím o dějinách 20. století v Olomouci. Nejvíc jich pochází z období obou světových válek, při letmém průzkumu však nacházíme i starší nápisy.Nápisy na zdech chodeb jsou dnes již cenným historickým svědectvím o dějinách 20. století v Olomouci. Nejvíc jich pochází z období obou světových válek, při letmém průzkumu však nacházíme i starší nápisy.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková, D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2024-07-24]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Minerske_chodby_pod_smetanovymi_sady/minerske_chodby_pod_smetanovymi_sady_11.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze