Olomouc

Předchozí Zpět Následující

Jeho kolega Jeřábek tu byl o 33 let dříve - už v roce 1912. Nikdy se zřejmě nedozvíme, zda se tu ukrýval před policí, maželkou či panem učitelem, jestli se tu učil kouřit nebo vyměňoval dobrodružné romány se spolužáky. Olomouc, CZE 3. 2. 2019

Jeho kolega Jeřábek tu byl o 33 let dříve - už v roce 1912. Nikdy se zřejmě nedozvíme, zda se tu ukrýval před policí, maželkou či panem učitelem, jestli se tu učil kouřit nebo vyměňoval dobrodružné romány se spolužáky.Jeho kolega Jeřábek tu byl o 33 let dříve - už v roce 1912. Nikdy se zřejmě nedozvíme, zda se tu ukrýval před policí, maželkou či panem učitelem, jestli se tu učil kouřit nebo vyměňoval dobrodružné romány se spolužáky.Jeho kolega Jeřábek tu byl o 33 let dříve - už v roce 1912. Nikdy se zřejmě nedozvíme, zda se tu ukrýval před policí, maželkou či panem učitelem, jestli se tu učil kouřit nebo vyměňoval dobrodružné romány se spolužáky.Jeho kolega Jeřábek tu byl o 33 let dříve - už v roce 1912. Nikdy se zřejmě nedozvíme, zda se tu ukrýval před policí, maželkou či panem učitelem, jestli se tu učil kouřit nebo vyměňoval dobrodružné romány se spolužáky.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková, D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2024-07-24]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Minerske_chodby_pod_smetanovymi_sady/minerske_chodby_pod_smetanovymi_sady_13.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze