Olomouc

Předchozí Zpět Následující

Chodby tzvoří poměrně složitý labyrint, ve kterém se dá hezkou chvíli bloudit. Nic na tom nemění fakt, že většina je jich slepých a tvoří stromovou strukturu. Olomouc, CZE 3. 2. 2019

Chodby tzvoří poměrně složitý labyrint, ve kterém se dá hezkou chvíli bloudit. Nic na tom nemění fakt, že většina je jich slepých a tvoří stromovou strukturu.Chodby tzvoří poměrně složitý labyrint, ve kterém se dá hezkou chvíli bloudit. Nic na tom nemění fakt, že většina je jich slepých a tvoří stromovou strukturu.Chodby tzvoří poměrně složitý labyrint, ve kterém se dá hezkou chvíli bloudit. Nic na tom nemění fakt, že většina je jich slepých a tvoří stromovou strukturu.Chodby tzvoří poměrně složitý labyrint, ve kterém se dá hezkou chvíli bloudit. Nic na tom nemění fakt, že většina je jich slepých a tvoří stromovou strukturu.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková, D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2024-07-24]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Minerske_chodby_pod_smetanovymi_sady/minerske_chodby_pod_smetanovymi_sady_16.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze