Olomouc

Předchozí Zpět Následující

Volně nasypané zemině nestojí nic v cestě, a tak by se - nebýt počínající sanace - jistě v budoucnu objevily propady i na dalších místech v parku. Nacházíme se v hloubce 6 m pod povrchem Smetanových sadů. Olomouc, CZE 3. 2. 2019

Volně nasypané zemině nestojí nic v cestě, a tak by se - nebýt počínající sanace - jistě v budoucnu objevily propady i na dalších místech v parku. Nacházíme se v hloubce 6 m pod povrchem Smetanových sadů.Volně nasypané zemině nestojí nic v cestě, a tak by se - nebýt počínající sanace - jistě v budoucnu objevily propady i na dalších místech v parku. Nacházíme se v hloubce 6 m pod povrchem Smetanových sadů.Volně nasypané zemině nestojí nic v cestě, a tak by se - nebýt počínající sanace - jistě v budoucnu objevily propady i na dalších místech v parku. Nacházíme se v hloubce 6 m pod povrchem Smetanových sadů.Volně nasypané zemině nestojí nic v cestě, a tak by se - nebýt počínající sanace - jistě v budoucnu objevily propady i na dalších místech v parku. Nacházíme se v hloubce 6 m pod povrchem Smetanových sadů.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková, D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2024-07-24]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Minerske_chodby_pod_smetanovymi_sady/minerske_chodby_pod_smetanovymi_sady_3.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze