Olomouc

Předchozí Zpět Následující

Hlavní chodba se neustále lomí a kopíruje přibližně vnější oblouk městských hradeb. Do boků z ní odbočují desítky metrů dlouhé naslouchací chodby a z nich ještě nízké minové chodbičky pro uložení náloží. Olomouc, CZE 3. 2. 2019

Hlavní chodba se neustále lomí a kopíruje přibližně vnější oblouk městských hradeb. Do boků z ní odbočují desítky metrů dlouhé naslouchací chodby a z nich ještě nízké minové chodbičky pro uložení náloží.Hlavní chodba se neustále lomí a kopíruje přibližně vnější oblouk městských hradeb. Do boků z ní odbočují desítky metrů dlouhé naslouchací chodby a z nich ještě nízké minové chodbičky pro uložení náloží.Hlavní chodba se neustále lomí a kopíruje přibližně vnější oblouk městských hradeb. Do boků z ní odbočují desítky metrů dlouhé naslouchací chodby a z nich ještě nízké minové chodbičky pro uložení náloží.Hlavní chodba se neustále lomí a kopíruje přibližně vnější oblouk městských hradeb. Do boků z ní odbočují desítky metrů dlouhé naslouchací chodby a z nich ještě nízké minové chodbičky pro uložení náloží.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková, D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2024-07-24]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Minerske_chodby_pod_smetanovymi_sady/minerske_chodby_pod_smetanovymi_sady_6.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze