Mochov

Předchozí Zpět Následující

Kolejová pláň stanice je jednoduchá jako okolní krajina. Jediná dopravní a dvě manipulační koleje, z toho jedna kusá. Nic méně a nic více. Mochov, CZE 26. 3. 2022

Kolejová pláň stanice je jednoduchá jako okolní krajina. Jediná dopravní a dvě manipulační koleje, z toho jedna kusá. Nic méně a nic více.Kolejová pláň stanice je jednoduchá jako okolní krajina. Jediná dopravní a dvě manipulační koleje, z toho jedna kusá. Nic méně a nic více.Kolejová pláň stanice je jednoduchá jako okolní krajina. Jediná dopravní a dvě manipulační koleje, z toho jedna kusá. Nic méně a nic více.Kolejová pláň stanice je jednoduchá jako okolní krajina. Jediná dopravní a dvě manipulační koleje, z toho jedna kusá. Nic méně a nic více.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2022-11-30]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Mochov_zst/mochov_zst_4.jpg&typzarizeni=c.
 
Desktopová verze | Mobilní verze