Brno

Zpět Následující

Nároží Kounicovy (vlevo) a Slovákovy (vpravo) ulice na počátku roku 2022. Podniku Moulin Rouge tou dobou již odtikávají poslední hodiny existence. Dobře je patrný rozdíl mezi původním honosnějším domem vlevo a pavlačákem obráceným do Slovákovy ulice, jež byly druhotně sjednoceny. Brno, CZE 6. 2. 2022

Nároží Kounicovy (vlevo) a Slovákovy (vpravo) ulice na počátku roku 2022. Podniku Moulin Rouge tou dobou již odtikávají poslední hodiny existence. Dobře je patrný rozdíl mezi původním honosnějším domem vlevo a pavlačákem obráceným do Slovákovy ulice, jež byly druhotně sjednoceny.Nároží Kounicovy (vlevo) a Slovákovy (vpravo) ulice na počátku roku 2022. Podniku Moulin Rouge tou dobou již odtikávají poslední hodiny existence. Dobře je patrný rozdíl mezi původním honosnějším domem vlevo a pavlačákem obráceným do Slovákovy ulice, jež byly druhotně sjednoceny.Nároží Kounicovy (vlevo) a Slovákovy (vpravo) ulice na počátku roku 2022. Podniku Moulin Rouge tou dobou již odtikávají poslední hodiny existence. Dobře je patrný rozdíl mezi původním honosnějším domem vlevo a pavlačákem obráceným do Slovákovy ulice, jež byly druhotně sjednoceny.
   
Koupit obrázek

Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2022-10-03]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Moulin_rouge_brno/moulin_rouge_brno_1.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze