Brno

Předchozí Zpět Následující

Jednotná cena koktejlů zahrnovala také neobvyklou podívanou a příležitostně kabaretní vystoupení. Ve svých nejlepších časech byl Moulin Rouge v provozu non-stop a své služby tu nabízelo 30 slečen. Brno, CZE 6. 2. 2022

Jednotná cena koktejlů zahrnovala také neobvyklou podívanou a příležitostně kabaretní vystoupení. Ve svých nejlepších časech byl Moulin Rouge v provozu non-stop a své služby tu nabízelo 30 slečen.Jednotná cena koktejlů zahrnovala také neobvyklou podívanou a příležitostně kabaretní vystoupení. Ve svých nejlepších časech byl Moulin Rouge v provozu non-stop a své služby tu nabízelo 30 slečen.Jednotná cena koktejlů zahrnovala také neobvyklou podívanou a příležitostně kabaretní vystoupení. Ve svých nejlepších časech byl Moulin Rouge v provozu non-stop a své služby tu nabízelo 30 slečen.Jednotná cena koktejlů zahrnovala také neobvyklou podívanou a příležitostně kabaretní vystoupení. Ve svých nejlepších časech byl Moulin Rouge v provozu non-stop a své služby tu nabízelo 30 slečen.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2022-10-03]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Moulin_rouge_brno/moulin_rouge_brno_14.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze