Brno

Předchozí Zpět Následující

Z otvoru ve stropě vedoucího do vyšších pater čněla k odlaze lesklá taneční tyč. Skrze bylo možno pozorovat show z výše položené kanceláře. Brno, CZE 6. 2. 2022

Z otvoru ve stropě vedoucího do vyšších pater čněla k odlaze lesklá taneční tyč. Skrze bylo možno pozorovat show z výše položené kanceláře.Z otvoru ve stropě vedoucího do vyšších pater čněla k odlaze lesklá taneční tyč. Skrze bylo možno pozorovat show z výše položené kanceláře.Z otvoru ve stropě vedoucího do vyšších pater čněla k odlaze lesklá taneční tyč. Skrze bylo možno pozorovat show z výše položené kanceláře.Z otvoru ve stropě vedoucího do vyšších pater čněla k odlaze lesklá taneční tyč. Skrze bylo možno pozorovat show z výše položené kanceláře.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2022-10-03]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Moulin_rouge_brno/moulin_rouge_brno_18.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze