Brno

Předchozí Zpět Následující

Milovníky opuštěných brněnských zákoutí dlouho přitahoval opuštěný pavlačový dům na Kounicově 23. S demolicí Moulin Rouge vzal bohužel taky za své a uolnil místo moderní novostavbě. Brno, CZE 6. 2. 2022

Milovníky opuštěných brněnských zákoutí dlouho přitahoval opuštěný pavlačový dům na Kounicově 23. S demolicí Moulin Rouge vzal bohužel taky za své a uolnil místo moderní novostavbě.Milovníky opuštěných brněnských zákoutí dlouho přitahoval opuštěný pavlačový dům na Kounicově 23. S demolicí Moulin Rouge vzal bohužel taky za své a uolnil místo moderní novostavbě.Milovníky opuštěných brněnských zákoutí dlouho přitahoval opuštěný pavlačový dům na Kounicově 23. S demolicí Moulin Rouge vzal bohužel taky za své a uolnil místo moderní novostavbě.Milovníky opuštěných brněnských zákoutí dlouho přitahoval opuštěný pavlačový dům na Kounicově 23. S demolicí Moulin Rouge vzal bohužel taky za své a uolnil místo moderní novostavbě.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2022-10-03]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Moulin_rouge_brno/moulin_rouge_brno_22.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze