Brno

Předchozí Zpět Následující

Relativně nově zřízený erotický klub Moulin Rouge zachytil v jednom z nejopovrhovanějších českých filmů rovněž režisér Vít Olmer. Ve filmu, který s celkovými 11 % zaujímá na ČSFD 18. místo od konce hraje podnik pouze epizodní roli. Brno, CZE 1. 7. 1994

Relativně nově zřízený erotický klub Moulin Rouge zachytil v jednom z nejopovrhovanějších českých filmů rovněž režisér Vít Olmer. Ve filmu, který s celkovými 11 % zaujímá na ČSFD 18. místo od konce hraje podnik pouze epizodní roli.Relativně nově zřízený erotický klub Moulin Rouge zachytil v jednom z nejopovrhovanějších českých filmů rovněž režisér Vít Olmer. Ve filmu, který s celkovými 11 % zaujímá na ČSFD 18. místo od konce hraje podnik pouze epizodní roli.Relativně nově zřízený erotický klub Moulin Rouge zachytil v jednom z nejopovrhovanějších českých filmů rovněž režisér Vít Olmer. Ve filmu, který s celkovými 11 % zaujímá na ČSFD 18. místo od konce hraje podnik pouze epizodní roli.Relativně nově zřízený erotický klub Moulin Rouge zachytil v jednom z nejopovrhovanějších českých filmů rovněž režisér Vít Olmer. Ve filmu, který s celkovými 11 % zaujímá na ČSFD 18. místo od konce hraje podnik pouze epizodní roli.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2022-10-03]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Moulin_rouge_brno/moulin_rouge_brno_26.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze