Brno

Předchozí Zpět Následující

Na záběrech z roku 1994 zaujme kromě nenucené atmosféry (natáčeli filmaři v běžném provozu podniku?) také ukázková historická technika. Brno, CZE 1. 7. 1994

Na záběrech z roku 1994 zaujme kromě nenucené atmosféry (natáčeli filmaři v běžném provozu podniku?) také ukázková historická technika.Na záběrech z roku 1994 zaujme kromě nenucené atmosféry (natáčeli filmaři v běžném provozu podniku?) také ukázková historická technika.Na záběrech z roku 1994 zaujme kromě nenucené atmosféry (natáčeli filmaři v běžném provozu podniku?) také ukázková historická technika.Na záběrech z roku 1994 zaujme kromě nenucené atmosféry (natáčeli filmaři v běžném provozu podniku?) také ukázková historická technika.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2022-10-03]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Moulin_rouge_brno/moulin_rouge_brno_27.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze