Brno

Předchozí Zpět Následující

Poslední úpravou bylo v polovině 10. let vybudování střešních pokojů pro tanečnice, společnice a prostituky ubytované přímo v Moulin Rouge. Brno, CZE 6. 2. 2022

Poslední úpravou bylo v polovině 10. let vybudování střešních pokojů pro tanečnice, společnice a prostituky ubytované přímo v Moulin Rouge.Poslední úpravou bylo v polovině 10. let vybudování střešních pokojů pro tanečnice, společnice a prostituky ubytované přímo v Moulin Rouge.Poslední úpravou bylo v polovině 10. let vybudování střešních pokojů pro tanečnice, společnice a prostituky ubytované přímo v Moulin Rouge.Poslední úpravou bylo v polovině 10. let vybudování střešních pokojů pro tanečnice, společnice a prostituky ubytované přímo v Moulin Rouge.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2022-10-03]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Moulin_rouge_brno/moulin_rouge_brno_3.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze