Brno

Předchozí Zpět Následující

Ani po zastřešení átrium nezapřelo podobu původního pavlačového domu. Kdysi tu bydleli dělníci s rodinami, později jejich byty posloužily jako erotické apartmány. Velikostí na to byly akorát vhodné. Brno, CZE 6. 2. 2022

Ani po zastřešení átrium nezapřelo podobu původního pavlačového domu. Kdysi tu bydleli dělníci s rodinami, později jejich byty posloužily jako erotické apartmány. Velikostí na to byly akorát vhodné.Ani po zastřešení átrium nezapřelo podobu původního pavlačového domu. Kdysi tu bydleli dělníci s rodinami, později jejich byty posloužily jako erotické apartmány. Velikostí na to byly akorát vhodné.Ani po zastřešení átrium nezapřelo podobu původního pavlačového domu. Kdysi tu bydleli dělníci s rodinami, později jejich byty posloužily jako erotické apartmány. Velikostí na to byly akorát vhodné.Ani po zastřešení átrium nezapřelo podobu původního pavlačového domu. Kdysi tu bydleli dělníci s rodinami, později jejich byty posloužily jako erotické apartmány. Velikostí na to byly akorát vhodné.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2022-10-03]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Moulin_rouge_brno/moulin_rouge_brno_5.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze