Nowy Świętów

Předchozí Zpět Následující

Připomínkou faktu, že se na nádraží v Nowem Świętówu zastail čas, je také odstavený tendr parní lokomotivy, ve kterém na hromadě úrodného popela už skoro půl století bují plevel. Nowy Świętów, PLN 7. 7. 2016

Připomínkou faktu, že se na nádraží v Nowem Świętówu zastail čas, je také odstavený tendr parní lokomotivy, ve kterém na hromadě úrodného popela už skoro půl století bují plevel.Připomínkou faktu, že se na nádraží v Nowem Świętówu zastail čas, je také odstavený tendr parní lokomotivy, ve kterém na hromadě úrodného popela už skoro půl století bují plevel.Připomínkou faktu, že se na nádraží v Nowem Świętówu zastail čas, je také odstavený tendr parní lokomotivy, ve kterém na hromadě úrodného popela už skoro půl století bují plevel.Připomínkou faktu, že se na nádraží v Nowem Świętówu zastail čas, je také odstavený tendr parní lokomotivy, ve kterém na hromadě úrodného popela už skoro půl století bují plevel.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2023-06-01]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Nowy_swietow_zst/nowy_swietow_zst_5.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze