Brno

Předchozí Zpět Následující

Tma je tu ve dne i v noci, i když na konci ještě prosvítá paprsek světla z posledního otvoru na povrch před Řípskou ulicí (za reflektorem vlevo). Brno, CZE 3. 2. 2016

Tma je tu ve dne i v noci, i když na konci ještě prosvítá paprsek světla z posledního otvoru na povrch před Řípskou ulicí (za reflektorem vlevo).Tma je tu ve dne i v noci, i když na konci ještě prosvítá paprsek světla z posledního otvoru na povrch před Řípskou ulicí (za reflektorem vlevo).Tma je tu ve dne i v noci, i když na konci ještě prosvítá paprsek světla z posledního otvoru na povrch před Řípskou ulicí (za reflektorem vlevo).Tma je tu ve dne i v noci, i když na konci ještě prosvítá paprsek světla z posledního otvoru na povrch před Řípskou ulicí (za reflektorem vlevo).
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2023-06-01]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Odvodnovaci_stola_pod_stranskou_skalou/odvodnovaci_stola_pod_stranskou_skalou_2.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze