Jablonec nad Nisou

Předchozí Zpět Následující

V nejstarších budovách areálu, pod komínem parního stroje, se dosud nacházejí zbytky transmisí pro mechanický přenos výkonu. V tomto případě se nám zdá, že šlo spíš o dieselový motor nebo elektromotor, ale oba systémy byly původně určitě propojeny. Jablonec nad Nisou, CZE 29. 7. 2023

V nejstarších budovách areálu, pod komínem parního stroje, se dosud nacházejí zbytky transmisí pro mechanický přenos výkonu. V tomto případě se nám zdá, že šlo spíš o dieselový motor nebo elektromotor, ale oba systémy byly původně určitě propojeny.V nejstarších budovách areálu, pod komínem parního stroje, se dosud nacházejí zbytky transmisí pro mechanický přenos výkonu. V tomto případě se nám zdá, že šlo spíš o dieselový motor nebo elektromotor, ale oba systémy byly původně určitě propojeny.V nejstarších budovách areálu, pod komínem parního stroje, se dosud nacházejí zbytky transmisí pro mechanický přenos výkonu. V tomto případě se nám zdá, že šlo spíš o dieselový motor nebo elektromotor, ale oba systémy byly původně určitě propojeny.V nejstarších budovách areálu, pod komínem parního stroje, se dosud nacházejí zbytky transmisí pro mechanický přenos výkonu. V tomto případě se nám zdá, že šlo spíš o dieselový motor nebo elektromotor, ale oba systémy byly původně určitě propojeny.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková, D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2024-07-24]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Pivovar_jablonec_nad_nisou/pivovar_jablonec_nad_nisou_11.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze