Jablonec nad Nisou

Předchozí Zpět Následující

Vodoznak, přesněji stavoznak či nejpřesněji pivoznak na betonové nádrži již zloději připravili o mosaznou i skleněnou trubičku, indikující hladinu piva v tanku. Jablonec nad Nisou, CZE 29. 7. 2023

Vodoznak, přesněji stavoznak či nejpřesněji pivoznak na betonové nádrži již zloději připravili o mosaznou i skleněnou trubičku, indikující hladinu piva v tanku.Vodoznak, přesněji stavoznak či nejpřesněji pivoznak na betonové nádrži již zloději připravili o mosaznou i skleněnou trubičku, indikující hladinu piva v tanku.Vodoznak, přesněji stavoznak či nejpřesněji pivoznak na betonové nádrži již zloději připravili o mosaznou i skleněnou trubičku, indikující hladinu piva v tanku.Vodoznak, přesněji stavoznak či nejpřesněji pivoznak na betonové nádrži již zloději připravili o mosaznou i skleněnou trubičku, indikující hladinu piva v tanku.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková, D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2024-07-24]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Pivovar_jablonec_nad_nisou/pivovar_jablonec_nad_nisou_17.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze