Jablonec nad Nisou

Předchozí Zpět Následující

Pohled do betonové nádrže natřené zevnitř dehtovým nátěrem s drceným sklem. Porovnejte s téměř totožnými tanky pod zaniklým pivovarem Moravia v Brně. Jablonec nad Nisou, CZE 29. 7. 2023

Pohled do betonové nádrže natřené zevnitř dehtovým nátěrem s drceným sklem. Porovnejte s téměř totožnými tanky pod zaniklým pivovarem Moravia v Brně.Pohled do betonové nádrže natřené zevnitř dehtovým nátěrem s drceným sklem. Porovnejte s téměř totožnými tanky pod zaniklým pivovarem Moravia v Brně.Pohled do betonové nádrže natřené zevnitř dehtovým nátěrem s drceným sklem. Porovnejte s téměř totožnými tanky pod zaniklým pivovarem Moravia v Brně.Pohled do betonové nádrže natřené zevnitř dehtovým nátěrem s drceným sklem. Porovnejte s téměř totožnými tanky pod zaniklým pivovarem Moravia v Brně.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková, D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2024-07-24]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Pivovar_jablonec_nad_nisou/pivovar_jablonec_nad_nisou_18.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze