Brno

Předchozí Zpět Následující

Vstup do sklepa schodištěm, které se nacházelo uvnitř budovy sladovny zdemolované v roce 2021. Vpravo jsou vidět zrekonstruované budovy pivovaru, které jsou v majetku Vysokého učení technického. Východní část sklepů pod nimi dnes slouží pro pořádání kulturních akcí. Brno, CZE 19. 5. 2024

Vstup do sklepa schodištěm, které se nacházelo uvnitř budovy sladovny zdemolované v roce 2021. Vpravo jsou vidět zrekonstruované budovy pivovaru, které jsou v majetku Vysokého učení technického. Východní část sklepů pod nimi dnes slouží pro pořádání kulturních akcí.Vstup do sklepa schodištěm, které se nacházelo uvnitř budovy sladovny zdemolované v roce 2021. Vpravo jsou vidět zrekonstruované budovy pivovaru, které jsou v majetku Vysokého učení technického. Východní část sklepů pod nimi dnes slouží pro pořádání kulturních akcí.Vstup do sklepa schodištěm, které se nacházelo uvnitř budovy sladovny zdemolované v roce 2021. Vpravo jsou vidět zrekonstruované budovy pivovaru, které jsou v majetku Vysokého učení technického. Východní část sklepů pod nimi dnes slouží pro pořádání kulturních akcí.Vstup do sklepa schodištěm, které se nacházelo uvnitř budovy sladovny zdemolované v roce 2021. Vpravo jsou vidět zrekonstruované budovy pivovaru, které jsou v majetku Vysokého učení technického. Východní část sklepů pod nimi dnes slouží pro pořádání kulturních akcí.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková, D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2024-07-24]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Pivovarsky_sklep_za_kollarovou_ulici/pivovarsky_sklep_za_kollarovou_ulici_2.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze