Brno

Předchozí Zpět Následující

Sklepy jsou pravděpodobně výrazně mladší než původní budovy pivovaru. Lze se domnívat, že šlo o rozšíření sklepů v průběhu 2. poloviny 19. století, čemuž by odpovídal i styl poměrně ploché a široké valené klenby. Brno, CZE 19. 5. 2024

Sklepy jsou pravděpodobně výrazně mladší než původní budovy pivovaru. Lze se domnívat, že šlo o rozšíření sklepů v průběhu 2. poloviny 19. století, čemuž by odpovídal i styl poměrně ploché a široké valené klenby.Sklepy jsou pravděpodobně výrazně mladší než původní budovy pivovaru. Lze se domnívat, že šlo o rozšíření sklepů v průběhu 2. poloviny 19. století, čemuž by odpovídal i styl poměrně ploché a široké valené klenby.Sklepy jsou pravděpodobně výrazně mladší než původní budovy pivovaru. Lze se domnívat, že šlo o rozšíření sklepů v průběhu 2. poloviny 19. století, čemuž by odpovídal i styl poměrně ploché a široké valené klenby.Sklepy jsou pravděpodobně výrazně mladší než původní budovy pivovaru. Lze se domnívat, že šlo o rozšíření sklepů v průběhu 2. poloviny 19. století, čemuž by odpovídal i styl poměrně ploché a široké valené klenby.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková, D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2024-07-24]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Pivovarsky_sklep_za_kollarovou_ulici/pivovarsky_sklep_za_kollarovou_ulici_3.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze