Brno

Předchozí Zpět Následující

Kdybychom nevěděli, že jsme v tiskárně, snadno bychom se nechali přesvědčit, že jde o operační sál utajené podzemní nemocnice v samotném centru Brna. Brno, CZE 8. 6. 2016

Kdybychom nevěděli, že jsme v tiskárně, snadno bychom se nechali přesvědčit, že jde o operační sál utajené podzemní nemocnice v samotném centru Brna.Kdybychom nevěděli, že jsme v tiskárně, snadno bychom se nechali přesvědčit, že jde o operační sál utajené podzemní nemocnice v samotném centru Brna.Kdybychom nevěděli, že jsme v tiskárně, snadno bychom se nechali přesvědčit, že jde o operační sál utajené podzemní nemocnice v samotném centru Brna.Kdybychom nevěděli, že jsme v tiskárně, snadno bychom se nechali přesvědčit, že jde o operační sál utajené podzemní nemocnice v samotném centru Brna.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková, D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2024-02-26]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Podzemi_pod_moravskou_typografii/podzemi_pod_moravskou_typografii_12.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze