Brno

Předchozí Zpět Následující

Tady je! Jako přízrak se před námi objevuje srdce podzemního labyrintu - ohromný osmiválcový dieselový motorgenerátor Škoda, který měl zajistit, že ráno vyjdou noviny, za všech okolností. Brno, CZE 8. 6. 2016

Tady je! Jako přízrak se před námi objevuje srdce podzemního labyrintu - ohromný osmiválcový dieselový motorgenerátor Škoda, který měl zajistit, že ráno vyjdou noviny, za všech okolností.Tady je! Jako přízrak se před námi objevuje srdce podzemního labyrintu - ohromný osmiválcový dieselový motorgenerátor Škoda, který měl zajistit, že ráno vyjdou noviny, za všech okolností.Tady je! Jako přízrak se před námi objevuje srdce podzemního labyrintu - ohromný osmiválcový dieselový motorgenerátor Škoda, který měl zajistit, že ráno vyjdou noviny, za všech okolností.Tady je! Jako přízrak se před námi objevuje srdce podzemního labyrintu - ohromný osmiválcový dieselový motorgenerátor Škoda, který měl zajistit, že ráno vyjdou noviny, za všech okolností.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2022-09-25]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Podzemi_pod_moravskou_typografii/podzemi_pod_moravskou_typografii_18.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze