Brno

Předchozí Zpět Následující

Je tu naprosté ticho, chráněné před vnějším světem tlustými betonovými stěnami a vrstvou zeminy. Představa rachotících strojů je jaksi nepatřičná. Brno, CZE 8. 6. 2016

Je tu naprosté ticho, chráněné před vnějším světem tlustými betonovými stěnami a vrstvou zeminy. Představa rachotících strojů je jaksi nepatřičná.Je tu naprosté ticho, chráněné před vnějším světem tlustými betonovými stěnami a vrstvou zeminy. Představa rachotících strojů je jaksi nepatřičná.Je tu naprosté ticho, chráněné před vnějším světem tlustými betonovými stěnami a vrstvou zeminy. Představa rachotících strojů je jaksi nepatřičná.Je tu naprosté ticho, chráněné před vnějším světem tlustými betonovými stěnami a vrstvou zeminy. Představa rachotících strojů je jaksi nepatřičná.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková, D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2024-05-18]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Podzemi_pod_moravskou_typografii/podzemi_pod_moravskou_typografii_3.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze