Brno

Předchozí Zpět Následující

Ve zdech jsou tu navíc patrné zazděné oblouky, které mohly být jak netradičním technickým řešením zjednodušujícím založení stavby, tak prostupy do dalších neznámých podzemních prostor. Brno, CZE 22. 3. 2022

Ve zdech jsou tu navíc patrné zazděné oblouky, které mohly být jak netradičním technickým řešením zjednodušujícím založení stavby, tak prostupy do dalších neznámých podzemních prostor.Ve zdech jsou tu navíc patrné zazděné oblouky, které mohly být jak netradičním technickým řešením zjednodušujícím založení stavby, tak prostupy do dalších neznámých podzemních prostor.Ve zdech jsou tu navíc patrné zazděné oblouky, které mohly být jak netradičním technickým řešením zjednodušujícím založení stavby, tak prostupy do dalších neznámých podzemních prostor.Ve zdech jsou tu navíc patrné zazděné oblouky, které mohly být jak netradičním technickým řešením zjednodušujícím založení stavby, tak prostupy do dalších neznámých podzemních prostor.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2022-10-03]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Podzemi_reckovickeho_pivovaru/podzemi_reckovickeho_pivovaru_10.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze