Brno

Předchozí Zpět Následující

Zatímco většina sklepení je zaklenuta valenou klenbou, širší sál pod budovou ve východní částí areálu je sklenut klenbou křížovou, spočívající na působivém sloupoví. Brno, CZE 22. 3. 2022

Zatímco většina sklepení je zaklenuta valenou klenbou, širší sál pod budovou ve východní částí areálu je sklenut klenbou křížovou, spočívající na působivém sloupoví.Zatímco většina sklepení je zaklenuta valenou klenbou, širší sál pod budovou ve východní částí areálu je sklenut klenbou křížovou, spočívající na působivém sloupoví.Zatímco většina sklepení je zaklenuta valenou klenbou, širší sál pod budovou ve východní částí areálu je sklenut klenbou křížovou, spočívající na působivém sloupoví.Zatímco většina sklepení je zaklenuta valenou klenbou, širší sál pod budovou ve východní částí areálu je sklenut klenbou křížovou, spočívající na působivém sloupoví.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2022-10-03]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Podzemi_reckovickeho_pivovaru/podzemi_reckovickeho_pivovaru_3.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze