Brno

Předchozí Zpět Následující

Prosluněný svah obrácený tím nejlepším možným směrem jako by k vybudování skleníků přímo vybízel. Příjemně teplé klima i v pokročilém podzimu podporuje nejen orientace ke slunci, ale také poloha částečně zapuštěná ve svahu, který chrání skleníky před větrem a akumuluje teplo. Brno, CZE 7. 10. 2022

Prosluněný svah obrácený tím nejlepším možným směrem jako by k vybudování skleníků přímo vybízel. Příjemně teplé klima i v pokročilém podzimu podporuje nejen orientace ke slunci, ale také poloha částečně zapuštěná ve svahu, který chrání skleníky před větrem a akumuluje teplo.Prosluněný svah obrácený tím nejlepším možným směrem jako by k vybudování skleníků přímo vybízel. Příjemně teplé klima i v pokročilém podzimu podporuje nejen orientace ke slunci, ale také poloha částečně zapuštěná ve svahu, který chrání skleníky před větrem a akumuluje teplo.Prosluněný svah obrácený tím nejlepším možným směrem jako by k vybudování skleníků přímo vybízel. Příjemně teplé klima i v pokročilém podzimu podporuje nejen orientace ke slunci, ale také poloha částečně zapuštěná ve svahu, který chrání skleníky před větrem a akumuluje teplo.Prosluněný svah obrácený tím nejlepším možným směrem jako by k vybudování skleníků přímo vybízel. Příjemně teplé klima i v pokročilém podzimu podporuje nejen orientace ke slunci, ale také poloha částečně zapuštěná ve svahu, který chrání skleníky před větrem a akumuluje teplo.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2022-12-02]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Skleniky_pod_kampusem/skleniky_pod_kampusem_12.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze