Brno

Předchozí Zpět Následující

Expanzní nádoba nebo důmyslné zařízení sloužící ke chlazení vína? Ostatně není to jen náhoda, že nejbližší ulice nese jméno Vinohrady. Brno, CZE 7. 10. 2022

Expanzní nádoba nebo důmyslné zařízení sloužící ke chlazení vína? Ostatně není to jen náhoda, že nejbližší ulice nese jméno Vinohrady.Expanzní nádoba nebo důmyslné zařízení sloužící ke chlazení vína? Ostatně není to jen náhoda, že nejbližší ulice nese jméno Vinohrady.Expanzní nádoba nebo důmyslné zařízení sloužící ke chlazení vína? Ostatně není to jen náhoda, že nejbližší ulice nese jméno Vinohrady.Expanzní nádoba nebo důmyslné zařízení sloužící ke chlazení vína? Ostatně není to jen náhoda, že nejbližší ulice nese jméno Vinohrady.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2022-12-02]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Skleniky_pod_kampusem/skleniky_pod_kampusem_13.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze