Brno

Předchozí Zpět Následující

Zleva shora chlévy, hospodářská budova (zřejmě dílna a sklad), horní skleník, obytná budova s přístavbou (později možná jen zázemí zahradnictví), dole na poloviny rozdělený dolní skleník v dezolátním stavu. Brno, CZE 17. 10. 2022

Zleva shora chlévy, hospodářská budova (zřejmě dílna a sklad), horní skleník, obytná budova s přístavbou (později možná jen zázemí zahradnictví), dole na poloviny rozdělený dolní skleník v dezolátním stavu.Zleva shora chlévy, hospodářská budova (zřejmě dílna a sklad), horní skleník, obytná budova s přístavbou (později možná jen zázemí zahradnictví), dole na poloviny rozdělený dolní skleník v dezolátním stavu.Zleva shora chlévy, hospodářská budova (zřejmě dílna a sklad), horní skleník, obytná budova s přístavbou (později možná jen zázemí zahradnictví), dole na poloviny rozdělený dolní skleník v dezolátním stavu.Zleva shora chlévy, hospodářská budova (zřejmě dílna a sklad), horní skleník, obytná budova s přístavbou (později možná jen zázemí zahradnictví), dole na poloviny rozdělený dolní skleník v dezolátním stavu.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2022-12-02]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Skleniky_pod_kampusem/skleniky_pod_kampusem_2.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze