Brno

Předchozí Zpět Následující

Ze stejné doby pochází také hospodářské zázemí zahradnictví, v domku se nacházela pravděpodobně dílna a sklad materiálu či plodin. Brno, CZE 7. 10. 2022

Ze stejné doby pochází také hospodářské zázemí zahradnictví, v domku se nacházela pravděpodobně dílna a sklad materiálu či plodin.Ze stejné doby pochází také hospodářské zázemí zahradnictví, v domku se nacházela pravděpodobně dílna a sklad materiálu či plodin.Ze stejné doby pochází také hospodářské zázemí zahradnictví, v domku se nacházela pravděpodobně dílna a sklad materiálu či plodin.Ze stejné doby pochází také hospodářské zázemí zahradnictví, v domku se nacházela pravděpodobně dílna a sklad materiálu či plodin.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2022-12-02]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Skleniky_pod_kampusem/skleniky_pod_kampusem_4.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze