Brno

Předchozí Zpět Následující

Před léty opuštěný sad stále nese ovoce, které však už dávno nikdo nesklízí. Jablka poznání opuštěného zahradnictví v sobě skrývají nemálo pokušení k nahlédnutí dovnitř. Brno, CZE 7. 10. 2022

Před léty opuštěný sad stále nese ovoce, které však už dávno nikdo nesklízí. Jablka poznání opuštěného zahradnictví v sobě skrývají nemálo pokušení k nahlédnutí dovnitř.Před léty opuštěný sad stále nese ovoce, které však už dávno nikdo nesklízí. Jablka poznání opuštěného zahradnictví v sobě skrývají nemálo pokušení k nahlédnutí dovnitř.Před léty opuštěný sad stále nese ovoce, které však už dávno nikdo nesklízí. Jablka poznání opuštěného zahradnictví v sobě skrývají nemálo pokušení k nahlédnutí dovnitř.Před léty opuštěný sad stále nese ovoce, které však už dávno nikdo nesklízí. Jablka poznání opuštěného zahradnictví v sobě skrývají nemálo pokušení k nahlédnutí dovnitř.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2022-12-02]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Skleniky_pod_kampusem/skleniky_pod_kampusem_5.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze